Miniatyrterrin 1700-tal Rörstrand

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MINIATYRTERRIN, Rörstrand 1773, märkt Rörstr. 18/1 73 samt signatur BC, invändigt märkt 6, höjd 13, längd 14 cm

Nagg samt glasyrsprickor

195628

2013-07-18