Kjell Engman skulptur

Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

KJELL ENGMAN, skulptur, Kosta Boda, signerad Kjell E, i form av en gitarr, dekor orange och svart, monterad på sockel med inbyggd belysning, skulpturens höjd 81 cm, sockelns höjd 112 cm

Sockel med smärre slitage

195637

2013-10-25