Kjell Engman skulptur
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
KJELL ENGMAN, skulptur, Kosta Boda, signerad Kjell E, i form av en gitarr, dekor orange och svart, monterad på sockel med inbyggd belysning, skulpturens höjd 81 cm, sockelns höjd 112 cm
Sockel med smärre slitage
195637
2013-10-25