Konsolbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

11 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, svärtade vridna kolonner, dekor av hundar, höjd 78, 110x77 cm

Kuntoraportti

Fanérskador, sprickor, fläckar, hundarna med skador

195643

Päivämäärä:

2013-07-18