Konsolbord 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, svärtade vridna kolonner, dekor av hundar, höjd 78, 110x77 cm
Kuntoraportti
Fanérskador, sprickor, fläckar, hundarna med skador
195643
Päivämäärä:
2013-07-18