Bo Andersson brons

Bo Andersson brons
Bo Andersson brons
Bo Andersson brons
Bo Andersson brons

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON, Bo (född 1946): Objekt, signerad och daterad BA 90, brons, 33x25,5 cm

Lös träkloss (baksidan)

195648

2013-07-18