Ishink 1950/60-tal

Ishink 1950/60-tal
Ishink 1950/60-tal
Ishink 1950/60-tal
Ishink 1950/60-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISHINK, "Daydream" Made in Australia, röd metall, i form av äpple, höjd 25 cm

Smärre repor

195657

2013-07-17