Olle Borg oljemålning
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORG, Olle (född 1960): This is not a landscape (Verdun), signerad och daterad a tergo Olle Borg 2006, olja och lackfärg på duk, 120x120 cm
PROVENIENS:
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm
UTSTÄLLD:
Galleri Magnus Åklundh, Malmö 2007
Galleri 1, Göteborg 2007
Några skrapmärken
195660
2013-07-18