Olle Borg oljemålning

Olle Borg oljemålning
Olle Borg oljemålning
Olle Borg oljemålning
Olle Borg oljemålning
Olle Borg oljemålning
Olle Borg oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORG, Olle (född 1960): This is not a landscape (Verdun), signerad och daterad a tergo Olle Borg 2006, olja och lackfärg på duk, 120x120 cm
PROVENIENS:
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm
UTSTÄLLD:
Galleri Magnus Åklundh, Malmö 2007
Galleri 1, Göteborg 2007

Några skrapmärken

195660

2013-07-18