Fåtölj nyrokoko
2013-07-18
195663
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérad i mahogny, hjultrissor
Del av hjultrissa saknas, lagning