Vas KPM

Vas KPM
Vas KPM
Vas KPM
Vas KPM
Vas KPM
Vas KPM
Vas KPM
Vas KPM
Vas KPM
Vas KPM
Vas KPM
Vas KPM

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VAS, porslin, omkring 1900, KPM, Puttisar i hortensia, höjd 21 cm

Smärre skador (nagg)

195673

2013-07-17