Salongsbord 1800-tal

Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALONGSBORD, med stenskiva, 1800-tal, fanérat i mahogny, benställning med dekor av delfiner, höjd 78, diameter124

Fanérskador

195676

2013-07-19