Oljemålningar 1 par , 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

OLJEMÅLNINGAR, 1 par, Pastorala landskap med figurer, omkring 1800, olja på träpannå, 15x22,5 cm vardera

195683

2013-07-18