Ida von Schultzenheim oljor

Ida von Schultzenheim oljor
Ida von Schultzenheim oljor
Ida von Schultzenheim oljor
Ida von Schultzenheim oljor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHULTZENHEIM, Ida von (1859-1940): 1 par, Blomsterstilleben, signerade I v Schultzenheim, olja på pannå, 31x20,5 resp 31x23 cm

Smärre färgbortfall

195700

2013-07-17