Ida von Schultzenheim oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SCHULTZENHEIM, Ida von (1859-1940): "De öfvergivna", utställningsetikett atergo, olja på duk, 49x61 cm

Krackeleringar, ytslitage

195705

2013-07-17