Leo Janis oljemålning

Leo Janis oljemålning
Leo Janis oljemålning
Leo Janis oljemålning
Leo Janis oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

JANIS BRIEDITIS, Leo (Lettland/Sverige, 1922-2007): Kustbild, signerad Leo Janis, olja på duk, 65x85 cm

195711

2013-07-18