Skålfat tallrikar Kina

Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, TALLRIKAR, 2+1 st, TALLRIKAR djupa 2 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal, dekor i famillerosefärger

Smärre nagg, några sprickor

195799

2013-07-18