Skålfat tallrikar Kina

Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina
Skålfat tallrikar Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKÅLFAT, TALLRIKAR, 2+1 st, TALLRIKAR djupa 2 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal, dekor i famillerosefärger

Zustandsbeschreibung

Smärre nagg, några sprickor

195799

2013-07-18