Spegel sengustaviansk stil

Spegel sengustaviansk stil
Spegel sengustaviansk stil
Spegel sengustaviansk stil
Spegel sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, bronserad pärlkant, bemålad dekor

Glas med smärre skador o fläckar

195812

2013-07-20