Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEVANDER, Claes (född 1957): "Höstträd", signerad och daterad a tergo 1982, olja på duk, 79x100 cm
Skrapmärken
195822
2013-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här