Claes Levander olja

Claes Levander olja
Claes Levander olja
Claes Levander olja
Claes Levander olja

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LEVANDER, Claes (född 1957): "Höstträd", signerad och daterad a tergo 1982, olja på duk, 79x100 cm

Zustandsbeschreibung

Skrapmärken

195822

2013-07-19