Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LEVANDER, Claes (född 1957): "Höstträd", signerad och daterad a tergo 1982, olja på duk, 79x100 cm
Zustandsbeschreibung
Skrapmärken
195822
2013-07-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner