Matburk mm Kina

Matburk mm Kina
Matburk mm Kina
Matburk mm Kina
Matburk mm Kina
Matburk mm Kina
Matburk mm Kina
Matburk mm Kina
Matburk mm Kina
Matburk mm Kina
Matburk mm Kina
Matburk mm Kina
Matburk mm Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATBURK, RISSKÅLAR, 2 st, TEKOPP, SKÅL, FAT, porslin, Kina, 18/1900-tal,

Lagningar, nagg

195835

2013-07-19