Spindelur England

Spindelur England
Spindelur England
Spindelur England
Spindelur England

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, silver, 1700 talets andra hälft, England, märk i urverket Chas Bifield London, verk nr 6670, spindelgång, emaljtavla, diameter 41 mm

Tavlan med emaljskador, saknar visare, boett med slitage, ej funktionstestad

195868

2013-07-19