Gideon Börje blyerts

Gideon Börje blyerts
Gideon Börje blyerts
Gideon Börje blyerts
Gideon Börje blyerts

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE, Gideon (1891-1965): "På promenad-Saint Tropez" ("Sjömannen och hans flamma"), signerad G Börje, utförd 1929, blyerts, 26x36 cm,
PROVENIENS: Konstnärens släkt

Hanteringsveck i ena hörnet

195871

2013-09-15