Gideon Börje akvarell
Valmis
2013-09-15
195877
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Biskra, signerad G Börje, utförd ca 1926/27, akvarell, 22x28 cm,
PROVENIENS: Konstnärens släkt