Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Biskra, signerad G Börje, utförd ca 1926/27, akvarell, 22x28 cm,
PROVENIENS: Konstnärens släkt
195877
2013-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här