Gideon Börje akvarell

Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Biskra, signerad G Börje, utförd ca 1926/27, akvarell, 22x28 cm,
PROVENIENS: Konstnärens släkt

195877

2013-09-15