Gideon Börje blyerts

Gideon Börje blyerts
Gideon Börje blyerts
Gideon Börje blyerts
Gideon Börje blyerts

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÖRJE, Gideon (1891-1965): "Rosina"- Italien 1923, signerad G Börje, blyerts på papper, 45,5x29,5 cm,
PROVENIENS: Konstnärens släkt

Hanteringsveck

195882

2013-09-15