W Kerling oljemålning

W Kerling oljemålning
W Kerling oljemålning
W Kerling oljemålning
W Kerling oljemålning

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERLING, W (1889-1953): Blomsterstilleben, signerad W Kerling, olja på duk, 80x60 cm,

Lagning och smärre färgbortfall

195907

2013-07-19