Buddha figur

Buddha figur
Buddha figur
Buddha figur
Buddha figur
Buddha figur
Buddha figur

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGUR, förgylld brons, 1900-tal, Kina, Buddha, höjd 11,5 cm

195909

2013-07-20