Snedklaffsekretär sengustaviansk
2013-07-20
195930
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1800, sengustaviansk, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 98, 97x49 cm
Fanérlagningar, smärre fanérskador, nyckel saknas