Toalettbord nyrokoko

Toalettbord nyrokoko
Toalettbord nyrokoko
Toalettbord nyrokoko
Toalettbord nyrokoko
Toalettbord nyrokoko
Toalettbord nyrokoko
Toalettbord nyrokoko
Toalettbord nyrokoko
Toalettbord nyrokoko
Toalettbord nyrokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELBYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt och valnötsrot, höjd 185, 98x55 cm

Spricka, smärre fanérskador

195932

2013-07-20