Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEANDER, Inez (1878-1969): (2 st), Interiör samt syende flicka, signerade, olja på pannå, 26x34 resp 28x33 cm
Kantskada
195933
2013-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här