Inez Leander oljemålningar

Inez Leander oljemålningar
Inez Leander oljemålningar
Inez Leander oljemålningar
Inez Leander oljemålningar
Inez Leander oljemålningar
Inez Leander oljemålningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEANDER, Inez (1878-1969): (2 st), Interiör samt syende flicka, signerade, olja på pannå, 26x34 resp 28x33 cm

Kantskada

195933

2013-07-20