Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WALLERT, Axel (1890-1962): "Gatubild från Positano", signerad och daterad Ax. Wallert 1926, olja på pannå, 39x24,5 cm,
PROVENIENS: Galleri Modern, Sturegatan 26, Stockholm
195935
2013-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här