Axel Wallert oljemålning

Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALLERT, Axel (1890-1962): "Gatubild från Positano", signerad och daterad Ax. Wallert 1926, olja på pannå, 39x24,5 cm,
PROVENIENS: Galleri Modern, Sturegatan 26, Stockholm

195935

2013-07-20