Salongsbord nyrokoko
2013-07-20
195944
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, på pelarfot, höjd 73, diameter 96 cm
Lagat ben, fanérlagningar, fanérskador