OIDENTIFIERAD KONSTNÄR gouache

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinna i månsken, signerad Sonja Tennby (?) och daterad -67, gouache, 24x28,5 cm

195945

2013-07-20