Spegel med konsolbord
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SPEGEL och KONSOLBORD, med stenskiva och lådor i sargen, Alexandra, Valencia, Spanien, förgylld och målad skuren och pastellagedekor, spegelns mått 120x75 cm, bordets höjd 87, 137x43 cm
PROVENIENS: enligt uppgift har spegeln och konsolbordet stått på Villa Pauli
195949
2013-07-20