Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SPEGEL och KONSOLBORD, med stenskiva och lådor i sargen, Alexandra, Valencia, Spanien, förgylld och målad skuren och pastellagedekor, spegelns mått 120x75 cm, bordets höjd 87, 137x43 cm
PROVENIENS: enligt uppgift har spegeln och konsolbordet stått på Villa Pauli

195949

2013-07-20