Spelbord i ek

Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, ek, svarvade ben, höjd 76, 89x44 cm

Skador, skadat hörn

195954

2013-07-21