Spelbord i ek
2013-07-21
195954
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-talets andra hälft, ek, svarvade ben, höjd 76, 89x44 cm
Skador, skadat hörn