Salongsgrupp nyrenässans
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SALONGSGRUPP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, valnöt, hjultrissor, skuren dekor, bestående av soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, soffans längd 181 cm
Soffa med skadad fjädring, ytskador
195966
2013-07-21