Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SNAPPLÅSGEVÄR, turkiskt, med flintsnapplås, rikt dekorerad pipa, lås med förgylld dekor, helstock med beninläggningar och dekornitar, längd 120 cm
Skador, bitar fattas
195969
2013-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här