Snapplåsgevär

Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNAPPLÅSGEVÄR, turkiskt, med flintsnapplås, rikt dekorerad pipa, lås med förgylld dekor, helstock med beninläggningar och dekornitar, längd 120 cm

Skador, bitar fattas

195969

2013-10-10