Sybaron skulptur mm

Sybaron skulptur mm
Sybaron skulptur mm
Sybaron skulptur mm
Sybaron skulptur mm
Sybaron skulptur mm
Sybaron skulptur mm
Sybaron skulptur mm
Sybaron skulptur mm

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBARON, 1800-tal, SKULPTUR, Sorg, Friesendahl, 2 KAKELPLATTOR, Holland, RAM, förgylld, med porträtt, DEKORELEMENT, mässing, SKRIN 2 st, trä

195973

2013-07-20