Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SYBARON, 1800-tal, SKULPTUR, Sorg, Friesendahl, 2 KAKELPLATTOR, Holland, RAM, förgylld, med porträtt, DEKORELEMENT, mässing, SKRIN 2 st, trä
195973
2013-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här