Axel Olson olja

Axel Olson olja
Axel Olson olja

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): Strandvrak, signerad Axel Olson, olja på duk, 27x35

195975

2013-07-20