Anders Lindgren olja

Anders Lindgren olja
Anders Lindgren olja

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

LINDGREN, Anders (född 1933): Gurksupar, signerad och daterad AL -04, olja på pannå, 50x60 cm

195976

2013-07-20