Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BLÄCKSTÄLL, tenn, 1930-tal, GAB, BREVKNIV, CG Hallberg, längd 27 cm
Brevkniv med slitage
195978
2013-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här