Bläckställ tenn

Bläckställ tenn
Bläckställ tenn
Bläckställ tenn
Bläckställ tenn
Bläckställ tenn
Bläckställ tenn
Bläckställ tenn
Bläckställ tenn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BLÄCKSTÄLL, tenn, 1930-tal, GAB, BREVKNIV, CG Hallberg, längd 27 cm

Brevkniv med slitage

195978

2013-07-20