Oscariansk ljuskrona

Oscariansk ljuskrona
Oscariansk ljuskrona

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, förgylld mässing, oscariansk, med prismor, för fyra ljus, höjd 82 cm, medföljande prismor

Förgyllning med slitage

195983

2013-07-20