Frans Lindström akvareller
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LINDSTRÖM, Frans (1874-1954): 7 st, stockholmsmotiv, bl.a. "Tre backar lång" Tegnérgatan, "Petissan" vid Drottninggatan, akvareller, signerade F. Lindström, varierande mått, minsta 13x20, största 21x26 cm
195986
2013-07-20