Frans Lindström akvareller

Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDSTRÖM, Frans (1874-1954): 7 st, stockholmsmotiv, bl.a. "Tre backar lång" Tegnérgatan, "Petissan" vid Drottninggatan, akvareller, signerade F. Lindström, varierande mått, minsta 13x20, största 21x26 cm

195986

2013-07-20