Ljusstakar mässing
2013-07-21
196010
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, mässing, justerbara, höjd 14,5-15 cm
Lagningar, buklor, en ljusstake något sned