Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, mässing, justerbara, höjd 14,5-15 cm
Lagningar, buklor, en ljusstake något sned
196010
2013-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här