Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, mässing, justerbara, höjd 14,5-15 cm

Lagningar, buklor, en ljusstake något sned

196010

2013-07-21