Damskrivbord i gustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

1 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd 70, 66x43 cm, nyckel finns

Ytskador

196016

2013-07-21