Tallrikar famille rose Kina

Tallrikar famille rose Kina
Tallrikar famille rose Kina
Tallrikar famille rose Kina
Tallrikar famille rose Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, diameter 23 cm vardera

En tallrik med spricka, en med nagg, skador

196017

2013-07-21