Tallrikar Kina påfågelmotiv

Tallrikar Kina påfågelmotiv
Tallrikar Kina påfågelmotiv
Tallrikar Kina påfågelmotiv
Tallrikar Kina påfågelmotiv

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, med dekor i famille rose, med motiv av påfåglar

Smärre färgbortfall, smärre nagg

196018

2013-07-21